Rekreace

Nabízíme možnost rekreace po celý rok. Provozujeme střediska na Orlické přehradě a v malebné části Šumavy.

Rekreační zařízení Orlík Loužek 

Středisko se nalézá v překrásném přírodním prostředí v těsné blízkosti přehradní nádrže Orlík. Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, rybolovu atd. V okolí rekreačního zařízení se nachází značené turistické a cykloturistické stezky, větší množství přírodních a kulturních zajímavostí.

Apartmány jsou ve zděných budovách, všechny 1 + 1/40m2 a mají obývací ložnici s dvoulůžkem, každý s lodžií a výhledem na vodní hladinu, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, vybavenou kuchyňku s linkou 180 cm (lednička s mrazákem, indukční varná deska , el. konvice, nerezová sada hrnců na indukci a veškeré základní nádobí a náčiní)
apartmány v 1. patře mají navíc ještě balkón k lesu.


Více informací na webu střediska

phone +420 702 264 195
local_post_office apartmany.louzek@seznam.cz

Apartmány Vydrýsek 

Apartmány se nacházejí 900m od obce Srní v malebném prostředí národního parku s překrásnými výhledy na šumavské hřebeny od Huťské hory a Zhůří až po Sokol a nádherné údolí řeky Vydry a to obzvláště v podzimních měsících, kdy se příroda barví do těch nejúžasnějších barev.

Nabízíme příjemné ubytování ve zrekonstruované chalupě na klidném místě polosamoty s jedinečným výhledem do údolí řeky Vydry a na panorama šumavských hřebenů.
Tři pohodlné a prostorné apartmánové byty 3+kk a 3+1 o ploše 45m2, 58m2 a 90m2 ocení zejména rodiny s dětmi a všichni ti, kteří hledají maximální klid a soukromí mimo přelidněná turistická centra.


Více informací na webu střediska